Piknik rodzinny 2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Jak wszystkim wiadomo maj to miesiąc, w którym świętują nasze najukochańsze mamy. A, że najbliższe dni przynoszą nam również Dzień Dziecka i Święto Taty, Przedszkolaki wraz z Paniami postanowiły, że w tym roku święto to zostanie połączone i świętować będziemy rodzinnie.

30 i 31 maja odbyły się Pikniki Rodzinne w Majątku Giże Marczak. Pogoda nam dopisywała, świeciło przepiękne słoneczko, a w powietrzu unosił się zapach kwiatów. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i zachwycały swoim talentem i odwagą wszystkich zebranych. Niejedna łza zakręciła się w oku, niejedno serce biło mocniej, gdy przedszkolaki recytowały wiersze pełne miłości i szczerych podziękowań. Potem były uściski, prezenty i mnóstwo całusów.

Po występach wszyscy uczestnicy wspaniale bawili się przy zabawach zorganizowanych przez animatorów. Nie zabrakło oczywiście ogniska i przepysznego poczęstunku oraz czegoś, co dzieci uwielbiają, a mianowicie waty cukrowej. Pikniki Rodzinne będziemy długo wspominać i pamiętać. To były dni wyjątkowe.

Dane teleadresowe

Przedszkole Kubuś i Przyjaciele
ul. Wąska 1, 19-400 Olecko
Telefon: 87 523 03 83

Napisz do nas

Witaj!

Napisz do nas lub zadzwoń wciskając poniższy przycisk. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Napisz do nas

Dołącz do nas

Wypełnij niniejszy formularz i dołącz do naszego portalu społecznościowego Workplace by Facebook.